Dineren en Theater

Lekker ontspannen dineren kan via Theater de Verbeelding

en dan naar De Verbeelding?

Lekker Grieks eten

We bieden een theaterarrangement in samenwerking met  Kriti, het Griekse restaurant op 15 minuten lopen. Het arrangement bestaat uit een heerlijk 3-gangen tapasmenu en een theatervoorstelling en een kopje koffie/thee in het theater. De prijs voor een compleet avondje uit is € 40.00 per persoon. Je bespaart € 5,00 p.p.

WAAR VIND JE KRITI?

KRITI is gevestigd aan de Neckerstraat 3 Bij de Sluisbrug.

Naast het restaurant kun je je auto parkeren door de slagboom.  Bij afrekenen krijg je een uitrijmuntje.

0299-429049
www.kritipurmerend.nl

In Kriti ontvang je bij het diner vouchers voor de voorstelling. Je rekent alles af bij Kriti. Aan de kassa van De Verbeelding liggen de kaartjes en een bon voor koffie of thee  die we graag serveren aan de theaterbar.

Je kunt bij De Verbeelding reserveren. Dat  gaat via de mail, minimaal 2 dagen van tevoren. Stuur voor een reservering een e-mail naar publiciteit@theaterdeverbeelding.nl

Vermeld naam, telefoonnummer, voor welke datum en voor hoeveel personen je het arrangement wilt bestellen.

Je ontvangt een bevestiging van de reservering.

Er zijn ook cadeaubonnen voor Kriti-theaterarrangementen. lees meer